Take away orders - 655 73 68

Restoran Suliko on osutanud rohkem kui 20 aastat ruumide rentimise teenuseid erinevate ürituste läbiviimiseks: banketid, pulmapeod, sünnipäevad ja sõprusõhtud. Me teame gruusia ehtsate lauakommete olemust ja seepärast pakume oma külalistele kõige paremat, need on sellised maailmas tuntud mõisted nagu – suupisted, road, magustoidud, arvukas valik gruusia veine meie maja mugavused, personali hoolitsus, tuli kaminas ja hea muusika.

Peale sobivate lauakohtade on meie restoranis võimalus kasutada eraldi banketisaali koos kaminaga.
Mugavamalt saate end tunda peoõhtul meie restoranis, kui Teie poolt kostitatavate külaliste arv on kuni 28 inimest. Me pakume Teile mõistlikku hinda inimese kohta 15 kuni 20 eur, mis sisaldab külmi suupisteid ja kuumi roogasid alkoholivabu jooke. Pakume oma külalistele alati suurt valikut alkohoolseid jooke parimate tingimuste ja hindadega.

Meie restoran on väga populaarne. Eriti on seda märgata puhkepäeviti. Seega, kes soovib oma pidu pidada esmaspäevast neljapäevani, neile pakume soodustingimusi.
Iga peo tipphetkeks on peotort. Me oleme valmistame tordi spetsiaalselt – just Teie peo jaoks, mille serveerimisest kujuneks meeldejääv sündmus.

TERE TULEMAST SULIKO RESTORANI !

Baketti tellimiseks võtke meiega ühendust telefoni teel:

6 55 73 68